Akmeniškiai dalyvavo Lietuvos vaikų sveikatingumo šventėje „Kai mūsų širdys plaka išvien“

Liepos 30 dieną Trakuose įvyko baigiamasis sveikatingumo renginio „Kai mūsų širdys plaka išvien“ etapas. Tai sveikos gyvensenos, aktyvaus poilsio ir sporto šventė visos Lietuvos vaikams ir jaunimui, vienas svarbiausių 2013-ųjų, Sveikatingumo metų, renginių. Jį organizavo Sveikatos apsaugos ministerija ir  Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

Pirmasis „Kai mūsų širdys plaka išvien“ etapas prasidėjo kartu su moksleivių vasaros atostogomis. Iki liepos vidurio atrankos turnyruose dalyvavo beveik 3 tūkst. gatvės krepšinio mėgėjų: ir berniukų, ir mergaičių. Šį etapą koordinavo visuomenės sveikatos biurai, kartu su seniūnijomis, socialiniais darbuotojais ir bendruomenių tarybomis surengę turnyrus 57-iose savivaldybėse.

Į finalinį turnyrą Trakuose atvyko per 450 dalyvių – komandų nugalėtojų iš visos Lietuvos miestų ir miestelių. Juos pasveikino LR Seimo narė Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė, LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius, Trakų rajono savivaldybės meras Vytautas Zalieckas, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė Asta Kandratavičienė.

Trakų rajono savivaldybė – svarbiausioji šventės organizatorių partnerė, sudariusi puikias sąlygas renginiui organizuoti ir vykdyti.

Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai ir dovanos – ergonomiškos kuprinės, o finalinio krepšinio turnyro nugalėtojams – ir medaliai bei diplomai. Po sportinių kovų visi aktyviai leido laiką mokydamiesi pramoginių šokių, dalyvaudami krepšinio baudų metimo ir draugiškose futbolo rungtynėse. Šventė tęsėsi Pramogų ir poilsio parke „TonyResort“; daug emocijų ir nuotykių suteikusios trasos buvo dar viena rėmėjų dovana.

Pasak Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktoriaus Romualdo Sabaliausko, šio sveikatingumo renginio tikslas – jaunimo užimtumas vasaros atostogų metu: „Laisvalaikis krepšinio ar futbolo aikštelėje bei aktyvi fizinė veikla yra konkreti ir veiksminga netinkamų įpročių prevencija. Bendras savivaldybių, visuomenės sveikatos biurų, seniūnijų ir visuomenės sveikatos specialistų, taip pat daugelio žmonių, ugdančių jaunimą, darbas duoda puikių rezultatų. Kai širdys plaka išvien, mes galime daug!“

Už atsakingą, konstruktyvų bendradarbiavimą rengiant nacionalinį 2013-ųjų, Sveikatingumo metų, renginį „Kai mūsų širdys plaka išvien“ bei reikšmingą indėlį įprasminant Lietuvos jaunimo sveikatinimo ir užimtumo iniciatyvas organizatoriai dėkoja visiems partneriams ir rėmėjams.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro informacija

Griežtai draudžiama Ukmergietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Ukmergietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Ukmergietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.239.158.107.

Rašyti

Portalo Ukmergietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Ukmerge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite