Paskirtos Savivaldybės skatinamosios stipendijos

Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas, mero patarėjas Tomas Martinaitis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius susitiko su akmeniškiais studentais ir moksleiviais, kuriems paskirtos Savivaldybės skatinamosios stipendijos. Jauniesiems Savivaldybės svečiams įteiktos atminimo dovanos.

Gegužės 9-ąją posėdžiavo Skatinamųjų stipendijų skyrimo studentams ir mokiniams atrankos konkurso komisija ir, vadovaudamasi Savivaldybės tarybos 2014 m. lapkričio  mėn. 27 d. sprendimu Nr. T-243 patvirtintomis Akmenės rajono savivaldybės skatinamųjų stipendijų skyrimo studentams ir mokiniams atrankos konkurso taisyklėmis“, nusprendė, kam iš akmeniškių studentų ir moksleivių skirti skatinamąją stipendiją 2016 metais. Gautos 6 paraiškos. Pretendentai pateikė išsamius dokumentus, iš kurių paaiškėjo, kurie iš jų verti tokio paskatinimo.

Buvo pasidžiaugta pretendentų pasiekimais ir skatinamosios stipendijos paskirtos Ramučių gimnazijos moksleivei Martynai Gauronskytei, Akmenės gimnazijos moksleiviui Justui Varanavičiui, Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto IV kurso studentui Justinui Statkui, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Instrumentinės katedros akordeono skyriaus III kurso studentei Viktorijai Nociūtei ir Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Kosmetologijos studijų  studentei Emilijai Norvaišaitė. Ją paskatinti rekomendavo Šiaulių valstybinė kolegija, su kuria Akmenės rajono savivaldybė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį. Susitikime dalyvavo šios kolegijos direktoriaus pavaduotoja Lina Tamutienė ir Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė. Jos padėkojo Akmenės rajono savivaldybei, Savivaldybės merui Vitalijui Mitrofanovui už idėjos palaikymą skatinti puikiai besimokančius ir visuomeniškai aktyvius savo krašto jaunus žmones, pasveikino ir pasidžiaugė Savivaldybės skirtu paskatinimu studentei akmeniškei Emilijai Norvaišaitei.

Nuotraukoje: stipendininkai - Viktorija Nociūtė, Justinas Statkus, Justas Varanavičius, Martyna Gauronskytė, Emilija Norvaišaitė, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas, mero patarėjas Tomas Martinaitis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius.

Akmenės rajono savivaldybė  

Griežtai draudžiama Ukmergietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Ukmergietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Ukmergietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.239.158.107.

Rašyti

Portalo Ukmergietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Ukmerge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite