Pasveikino Garbės pilietį

Savivaldybėje amžiaus 80  metų jubiliejaus proga gražiai pagerbtas  politinis ir visuomenės veikėjas,  rajono Garbės pilietis, buvęs ilgametis Savivaldybės meras Anicetas Lupeika.

Solenizantą sveikino Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, mero pavaduotojas Apolinaras Nicius, Administracijos direktorė Aromeda  Laucienė, direktorės pavaduotojas Algis Bučys, buvę rajono vadovai – rajono Tarybos pirmininkas Kazimieras Pakeltis, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo narys,  buvęs rajono meras Klemas Inta,  Tarybos nariai  Valius Ąžuolas, Nijolė Bartkevičienė, Vitalija Žakienė, Stasys Beržinis, mero patarėjas Tomas Martinaitis buvę ir dabartiniai seniūnai. Jų vardu jubiliatui žodį tarė Ventos seniūnė G. Mačiuvienė. Šviesiu rakursu į praeitį buvo nuspalvintas Administracijos  skyrių vedėjų A. Skiparienės, A. Prišmontienės, I. Lapkuvienės, V. Juozapavičiaus, kontrolės tarnybos vadovės A. Jokubauskienės, Akmenės gimnazijos buvusios direktorės V. Stonienės, menininko A. Adomaičio  ir daugelio kitų sveikinimai.

Šiltai susirinkusiųjų sutiktas, prasmingą kalbą apie gyvenimą, apie politiką, apie žmonių tarpusavio santykius pasakė jubiliatas Anicetas Lupeika ir pristatė ką tik išleistą knygą-albumą apie 16 savo gyvenimo penkmečių. Dauguma tų penkmečių prabėgo Akmenės krašte – nuo 1962 metų A. Lupeika dirba ir gyvena  Akmenės rajone, 60 metų dirbo vienokį ar kitokį vadovaujantį darbą.  Esminiai, svarbiausi gyvenimo epizodai sudėti į knygą, knyga istoriškai labai vertinga, nes  joje atsispindi gyventas laikas, santvarkų, mūsų krašto raida, pateikiama  labai daug  nuotraukų, kuriose užfiksuoti darbo, pramogų, renginių fragmentai, akmeniškių veidai.   Vieną knygos egzempliorių A. Lupeika padovanojo Savivaldybei. Šią knygą dovanų gavo 4 rajono bibliotekos, Akmenės krašto muziejus. Savivaldybėje surengtose iškilmėse solenizantui nuskambėjo „Ilgiausių metų“.  

Akmenės rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Ukmergietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Ukmergietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Ukmergietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.239.158.107.

Rašyti

Portalo Ukmergietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Ukmerge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite